Qendër
300 mt larg sheshit Skenderbej
Wi-Fi
Linjë e dedikuar interneti fibra
Exchange
Të gjitha monedhat kryesore
Konferenca
Ideal për mbledhje pune apo udhetime në grup

10 Vjet eksperience autentike Tiranase për më shumë se 40 mijë vizitorë.

Që nga viti 2007,presim me të njëjtën ngrohtësi vizitorë nga të gjithë trevat shqiptare, Italia, Gjermania, Franca, Anglia, Belgjika, Polonia dhe të tjera vende europiane. Klientela përzgjedh Hotel Comfort dhe rikthehet sepse përvec eksperiencës autentike vendase,gjen komfortin e shtëpisë.

Në një strukturë të re dhe në qendër të Tiranës, Hotel Comfort ofron ambjente komode.Për vizitorët eTiranës, udhëtarët për qëllime pune, po ashtu edhe vizitorë të ndryshëm nga trevat shqiptare apo të huaj që vijnë në Tiranë si turistë.

Shih tani ambjentet e veçanta të Hotel Comfort

Shërbim taksi/minibus:
Rinas - Tiranë, Tiranë - Rinas, për çdo klient apo grup klientësh të hotelit.
Guidë turistike
Për një eksperiencë sa më intensive.
Kasafortë
Kasafortë e sigurtë, për çdo gjë me vlerë që keni.
Shërbime për Biznes
Që nga lavanderia e deri te salla e konferencave.
Layer
Layer
Layer
Layer
Layer

Dhomat tona me standardet
më të larta për komfort absolut

Mund të zgjidhni sipas nevojave tuaja nga:

Image module
Image module
Image module
Image module

Single:

Dhoma teke me krevat king size e pajisur me:

 • Ajër të kondicionuar
 • Internet - Wi -Fi
 • Telefon
 • Minibar
 • Kasafortë
 • Krevat king size
 • Banjo private
Prenoto Tani
Image module
Image module
Image module
Image module

Twin:

Dhoma me hapësirë të bollshme për dy persona e pajisur me:

 • Ajër të kondicionuar
 • Internet Wi -Fi
 • Telefon
 • Minibar
 • Kasafortë
 • Banjo private
Prenoto Tani
Image module
Image module
Image module
Image module

Triplo:

Dhoma me hapësirë të bollshme për tre përsona e pajisur me:

 • Ajër të kondicionuar
 • Internet Wi -Fi
 • Telefon
 • Minibar
 • Kasafortë
 • Banjo private
Prenoto Tani
Image module
Image module
Image module
Image module

Suite:

Dhomat më të mira të Hotel Comfort,  në dispozicion me:

 • Ajër të kondicionuar
 • Internet Wi -Fi
 • Telefon
 • Minibar
 • Kasafortë
 • Banjo private me vaskë
Prenoto Tani

Gastronomia italiane dhe

mesdhetare me produkte KM 0

Shijo gatimet e kuzhinierit me përzgjedhjen më të mirë të verave shqiptare, franceze dhe italiane.

RESTORANTI

Kuzhina mesdhetare dhe shqiptare
e rivizituar për një eksperiencë autentike

Kuzhinieri ynë përzgjedh produkte të stinës me KM 0, për t’ju servirur, ushqimin e shëndetshëm BIO të rrethinave të Tiranës.

PIZZERIA

Pizzeria, shërben të gjitha recetat

italiane të kompozuara me produkte lokale

Të gjitha recetat italiane, që nga klasikja margherita, me brumë të punuar sipas metodës napoletane, të kompozuara me produktet më të mira lokale.

Ne kujdesemi për çdo detaj,

në mënyrë që ju të pushoni dhe shijoni udhëtimin tuaj.

Bari i Hotel Comfort, ofron ambiente relaksi me muzikë live për ti dhënë nota ektra pushimeve tuaja.

Image module

Ambienti i brendshëm

Hotel Comfort

Image module

Veranda

Hotel Comfort

Image module

Ambienti i gjelbër

Hotel Comfort

Çfarë thonë klientët tanë për ne

LIZS105Philipp GLentoB
“ Shumë këndshëm, dhoma të rehatshme, pozicion fantastik”Në një pozicion shumë komod, afër dyqaneve, lokaleve më në modë dhe arrihet lehtshëm duke ecur, sheshi qëndror (Skënderbej).Dhoma ime ishte fantastike - me hapësirë, e rehatshme, dhe me një minibar të furnizuar mirë. Stafi dhe pronari, në veçanti ishin super dhe na ndihmuan shumë.
LIZS105
Irlandë
“I pastër, miqësor dhe shumë mikpritës”Ishim 2 veta në një dhomëtëin nga 10-14 Prill 2015. Një miku ynë na e sugjeroi si hotel.Është shumë afër qendrës kryesore, 7 min në këmbë. Zona ishte shumë e qetë, ndryshe nga zonat qendrore ku autobusët kalojnë shumë shpesh dhe bëjnë zhurmë. Dhomat ishin të pastra, çdo ditë pastroheshin më kujdes.
Philipp G
Surdtirol
“ Shumë afër sheshit kryesor”Ky hotel ka një ambient shumë të këndshëm dhe mikpritës. U befasova shumë nga varieteti i gatimeve dhe ndenja në hotel për të ngrënë disa herë.E sugjeroj këtë hotel, nëse jeni në një udhëtim biznesi dhe doni që t’i kaloni ditët ëmbëlsisht.
LentoB
Albania

Na kontaktoni

Adresa:     Rr. Fortuzi Tiranë, Shqipëri

Email:       info@hotelcomfort.al

Telefon:    +355 4 2233272 ; +355 4 2237580

Fax:           +355 4 2233123

Celular:    +355 69 20 23 711